U ime Varoši Subatice i lično ime svim sugrađanima islamske viroispovisti upućivam najsrdačnije čestitke povodom početka miseca Ramazana. Želim da pridstojeće dane u misecu posta, molitve, milosti i praštanja provedete u krugu porodice i najmiliji, u dobrom zdravlju, srići i miru.

Nek nasnastupajuć misec Ramazana podsiti na vridnosti međusobnog razumivanja, zajedništva, solidarnosti i strpljenja, ko i na važnost činjenja dobri dila i poštivanja, prihvaćanja i uvažavanja bogatstva različitosti.
„Ramazan Mubarek Olsun!“
Gradonačelnik Subatice
Stevan Bakić
